Lufthansa piloti nolēmuši pagarināt streiku

0 komentāri

Vācijas lielākās lidsabiedrības Lufthansa piloti nolēmuši pagarināt trešdien sākto streiku vēl vismaz līdz sestdienai, 21. martam.

Sestdienas protesta akcija attieksies tikai uz starpkontinentālajiem un kravas reisiem, šodien streiks skars Eiropas un Vācijas iekšējos reisus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aviokompānija atcēlusi aptuveni 700 uz šodienu ieplānotos reisus, vēl 90 atcelti, jo šodien streiku iecerējuši rīkot arī Itālijas aviodispečeri. Protestu iemesls ir nespēja aviokompānijai un pilotiem vienoties par priekšlaicīgas pensionēšanās vecumu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas