Lubics pirms Germanwings traģēdijas interesējies par pilotu kabīnes durvīm un to drošību

0 komentāri

Šodien aprit tieši divas nedēļas kopš traģiskās Germanwings lidmašīnas avārijas. Tajā gāja bojā 150 cilvēki. Pierādījumi liecina, ka lidmašīnas avāriju izraisīja otrais pilots, kuram bija pašnāvnieciskas tieksmes.

”Viņa planšetdatora meklēšanas vēsture liecina, ka viņš bija interesējies gan par medicīniskām ārstniecības metodēm, gan par veidiem, kā izdarīt pašnāvību. Viena no biežāk apskatītajām tēmām bija instrukcija par pilotu kabīnes durvīm un to drošību,” informē Diseldorfas prokurors Kristofs Kumpa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šobrīd traģēdijas vietā vietā galvenā uzmanība tiek pievērsta pasažieru mantu savākšanai, un šonedēļ sāksies lidmašīnas lielāko atlūzu aizvākšana.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas