Pirms 14 gadiem nozagtā Pikaso glezna atrod ceļu atpakaļ uz muzeju

0 komentāri

14 gadus pēc nozagšanas muzejam Parīzē atdota 15 miljonus ASV dolāru vērta Pablo Pikaso glezna.

Gleznu ar nosaukumu Frizieris nozaga 2001. gadā no muzeja noliktavas. Mākslas darba meklēšana bija nesekmīga līdz pat pagājušā gada nogalei, kad to kā iepakotu sūtījumu no Beļģijas aizturēja Ņujorkas lidostas muita.

Mākslas darbu šobrīd nepieciešams atjaunot, un tiek solīts, ka apskatei to izliks šā gada beigās. Pagaidām nav izdevies noskaidrot, kurš vainojams gleznas zādzībā un mēģinājumā to pārdot. Vēl joprojām norit aktīva izmeklēšana. Tikmēr gleznas jaunās mājas būs Pompidū centrs Parīzē.

Foto:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas