Ļoti bagāts tētis savai 7 gadus vecajai meitai nopērk retu, 49 miljonus dolāru vērtu dimantu

0 komentāri

Izsoļu namā Sotheby’s Ženēvā par rekordaugstu summu – 49 miljoniem ASV dolāru – pārdots unikāls zilais dimants. Lai arī pircējs vēlējies gribējis palikt anonīms, The Guardian ziņo, ka tas ir bijis kāds miljardieris, kurš šo dimantu nopircis savai septiņus gadus vecajai meitai.

Ārkārtīgi retais 12 karātu dimants Zilais mēness, kura sākotnējā vērtība tika lēsta 35 miljonu vērtībā, pārdots par teju 49 miljoniem ASV dolāru. Dimants, kas iestrādāts gredzenā, pieder pie tā dēvētās Fancy Vivid krāsas dimantiem. Šī kombinācija dārglietu industrijā ir ārkārtīgi reta, un tas nozīmē, ka dārgakmens ir ar ļoti piesātinātu krāsu un perfekts savā formā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunais dārgakmeņa īpašnieks vēlējies palikt anonīms, taču The Guardian ziņo, ka pircējs ir miljardieris Džozefs Lau (Joseph Lau), kurš pēc dimanta iegādes to pārsaucis par Žozefīnes Zilo mēnesi (Blue Moon of Josephine). Vērienīgais pirkums veikts tikai vienu dienu pēc kāda cita, rozā, dimanta, kas tagad nosaukts Mīļā Žozefīne (Sweet Josephine) – iegādes. Rozā dimants miljardierim izmaksājis 28,5 miljonus ASV dolāru.

Foto – Zilais mēness:

Par 12 karātu dimantu iegūtā cena pārspējusi 2008. gadā uzstādīto rekordu, kad par 24,3 miljoniem ASV dolāru tika pārdots 13 karātu dārgakmens.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas