Londonas Zooloģiskajā dārzā atklāta neparasta lemuru māja

0 komentāri

Londonas Zooloģiskais dārzs atklājis jaunu un neparastu lemuru māju. Tajā ziņkārīgos Madagaskaras kažokzvērus var apskatīt ļoti tuvu, jo starp apmeklētājiem un dzīvniekiem nav nekādu barjeru.

Londonas Zooloģiskais dārzs spēris drosmīgu soli, radot mājvietu lemuriem, kurā savu iespēju robežās, brīvi var pārvietoties arī apmeklētāji. Zoodārza pārstāvis Malkolms Fitcpatriks stāsta, ka šī ir iespēja izbaudīt ”reālo lemuru vidi”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tie cilvēki, kas esot redzējuši tādas animācijas filmas kā Madagaskara, zina, ka lemuri ir lieliski dzīvnieki, un tiem nav jābaidās. Lemuriem droši var apsēsties blakus, kārtīgi viņus apskatīt un, ja rodas vēlme, – ”aprunāties”. Tā esot lieliska pieredze.

Ģimenes ar bērniem, kas bija ieradušās uz jaunās lemuru mājas atklāšanu, neslēpa savu prieku. Tāpat arī jaunie nama iemītniekiem bija vairāk nekā priecīgi par ciemiņiem.

Londonas Zooloģiskais dārzs ar lemuru mājas palīdzību cer palielināt cilvēku sapratni par savvaļas dzīvniekiem, to vajadzībām un aizsardzību.

Lemuri ir iekļauti apdraudēto sugu sarkanajā sarakstā un viņiem tāpat kā citām šajā sarakstā iekļautajām dzīvnieku sugām, vajadzīga cilvēku palīdzība, lai spētu izdzīvot savā dabiskajā vidē.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas