Londonas iedzīvotāji sarīkojuši ikgadējo ”pudiņa skrējienu”

0 komentāri

Brīvdienu tuvums licis sarosīties Londonas iedzīvotājiem. Viņi sarīkojuši ikgadējo ”pudiņa skrējienu”.

Šis ir viens no pasākumiem Lielbritānijā, kas liecina, ka Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem. Jau vairāk nekā 30 gadus neilgi pirms svētku brīvdienām desmitiem Londonas iedzīvotāju pulcējas uz tradicionālo ”pudiņa skrējienu” – sadalījušies vairākās komandās, dažādos karnevāla tērpos apģērbti dalībnieki dodas šķēršļu joslas ceļā ar pudiņu rokās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pats ātrākais dalībnieks, kuram izdodas pirmajam nonākt līdz finišam ar pudiņa šķīvi rokās, saņem balvu. Pie apbalvojumiem tiek arī labākā tērpa īpašnieks.

”Pudiņa skrējiens” ir labdabības pasākums, un visi savāktie līdzekļi tiek ziedoti britu vēža izpētes centram.

Pudiņš ir viens no tradicionālajiem britu Ziemassvētku ēdieniem, kas tiek gatavots jau vairākas nedēļas pirms svētkiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas