Londona vairs nebūs vieta, kur atmazgāt naudu

0 komentāri

Karu naudas atmazgātājiem pieteicis Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kamerons – viņš paziņojis, ka ārzonu firmām, kas slēpj savus īpašniekus, vairs nebūs ļauts iegādāties īpašumus Lielbritānijā.

Kamerons sacīja, ka šāds aizliegums būs daļa no cīņas pret korupciju. Uzstājoties vizītes laikā Singapūrā, premjerministrs atklāti atzina, ka Londonā daudzi īpašumi iegādāti caur necaurskatāmām ārzonu firmām, tādējādi atmazgājot noziedzīgi iegūtu naudu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Lielbritānijā nav vietas netīrai naudai. Patiesībā tai nekur nav vietas. Šī ir mana ziņa ārvalstu krāpniekiem. Londona nebūs tā vieta, kur jūs varēsit noguldīt savu noziedzīgo naudu,” sacīja D. Kamerons.

Valdības vadītājs sola rudenī ieviest publisku, centralizētu īpašuma reģistru, kurā tiks iekļauts ikviens ārzemju uzņēmums, kam Lielbritānijā pieder zeme. Briti lēš, ka katrs desmitais īpašums Londonas centrā pieder kādai ofšoru kompānijai. Tas ceļ īpašumu cenas, no tirgus izgrūžot vietējos dalībniekus.

Foto – Londona:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas