Lietuvas skolotāji pastāv uz savu un turpina vērienīgo streiku

0 komentāri

Lietuvā otrdien, 23. februārī, turpinās vērienīgais skolotāju streiks, kurā piedalās pedagogi no kopumā 233 mācību iestādēm.

Sagaidāms, ka šodien streikam pievienosies vēl vairāki desmiti mācību iestāžu. Lai gan valdība cerēja vakar sarunās ar arodbiedrībām panākt vienošanos par streika pārtraukšanu, tomēr tas nav izdevies un viena daļa skolotāju gatavojas streikot līdz rītdienai, bet citi gatavi streiku turpināt pat vairākas nedēļas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lietuvas skolotāji pieprasa algu paaugstinājumu un darba stundu samazinājumu. Tam kopumā nepieciešami vairāk nekā 20 miljoni eiro.

Decembrī Lietuvas izglītības darbinieki jau rīkoja divu stundu brīdinājuma streikus, bet 15. februārī Viļņā notika skolotāju protesta gājiens un mītiņš.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas