Lietuvā veiktas vērienīgas kratīšanas, lai apturētu Kremļa propagandu

2 komentāri

Lietuvas tiesībsargāšanas iestādes veikušas vērienīgas kratīšanas vairākās pilsētās saistībā ar Maskavas propagandas īstenošanu.

Kratīšanas notikušas deviņu cilvēku mājās, darbavietās un kādā tipogrāfijā, kur iespiestas skrejlapas, kurās Lietuva dēvēta par ASV koloniju, kā arī slavināts Krievijas lēmums par Krimas aneksiju un izteikti citi līdzīga veida apgalvojumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc likumsargu teiktā, apsūdzības varētu izvirzīt nākamajā nedēļā.

Grupējums mudinājis jauniešus netieši atbalstīt prokrieviskās partijas un kustības, rīkot piketus pret Lietuvas vadību, valsts dalību NATO un Eiropas Savienībā, kā arī pret Lietuvas pievienošanos eirozonai un citām ekonomiskajām un sociālajām norisēm.

2 komentāri

TOP komentāri

 • ruksis
  +2

  ruksis

  Diemžēl no Kozlovska mums tādu rīcību nesagaidīt. Straujumai un Āboltiņai tas nepatiktu.

  20.03.2015 20:18

 • Nu re
  +2

  Nu re

  Malači lietuvieši!
  SLAVA UKRAINAI!

  20.03.2015 14:18

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas