Lietuvā nogalināta žurnāliste un viņas mīļākais

0 komentāri

Naktī uz sestdienu, 27. decembri, Lietuvā, netālu no Kauņas pastrādāta treģiska slepkavība, kurā dzīvību zaudējusi raidījuma TV Pagalba žurnāliste Vilte Stankute-Butkiene un viņas mīļākais, vēsta portāls Zinios.lt.

Aizdomās par abu slepkavību tiek turēts sievietes draugs Nerijus Kalaušis ar kuru viņa dzīvojusi kopā.

Abu personu mirstīgās atliekas žurnālistes mājā atrada viņas tuvinieki. Šobrīd tiek veikta izmeklēšana. Policija ziņo, ka aizdomās turamais pēc nozieguma izdarīšanas notikuma vietu pametis ar zaļu VW Passat automašīnu, reģistrācijas numurs HGU 457.

Policija aicina atsaukties ikvienu, kura rīcībā ir jebkāda informācija par aizdomās turamo personu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas