Lietuvā akmeņogļu kravās atrod 600 kg kokaīna

0 komentāri

Lietuvas policija atklājusi rekordlielu daudzumu kokaīna 40 miljonu eiro vērtībā. Narkotikas bijušas prasmīgi paslēptas akmeņogļu kravās.

Kopumā izdevies konfiscēt teju 600 kilogramus kokaīna. Narkotikas bijušas sapresētas kopā ar akmeņoglēm – tā, lai no ārpuses tās nebūtu iespējams saskatīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Domājams, ka kravu bija paredzēts sūtīt uz Krieviju. Policijas pārstāvis norādījis, ka izmeklēšanas operācija ilgusi vairākus gadus.

Noziedznieku grupējums sākotnēji uz Lietuvu vedis tikai akmeņogles un tikai pēc tam sācis kravās slēpt kokaīnu. Šobrīd no 11 aizdomās turamajiem deviņi aizturēti.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas