Lietuvā aizdomās par spiegošanu Maskavas labā aizturēts Krievijas pilsonis

0 komentāri
Lietuvā aizdomās par spiegošanu Maskavas labā aizturēts Krievijas pilsonis
Foto: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Lietuvā aizdomās par spiegošanu Maskavas labā aizturēts Krievijas pilsonis, pirmdien paziņoja Lietuvas Ģenerālprokuratūra. Arestants dzimis 1977. gadā un strādājis Krievijas Federālajā Drošības dienestā.

“Veicot ilgtermiņa izlūkošanas operāciju, Lietuvas Valsts drošības departaments (VSD) ir savācis informāciju, kas ļauj izteikt aizdomas, ka 29. aprīlī aizturētais cilvēks ir iesaistījies izlūkošanas operācijā pret Lietuvu, kuras mērķis bija iefiltrēties Lietuvas izpildvaras institūcijās, Lietuvas tiesībsargājošajās institūcijās un izlūkdienestos,” teikts Ģenerālprokuratūras paziņojumā. Izpildot prokuratūras lūgumu, aizdomās turamais arestēts uz trim mēnešiem.

VSD norāda, ka, sadarbojoties ar Ģenerālprokuratūru, ir izjaukts vēl viens Krievijas izlūkdienestu mēģinājums piekļūt informācijai, kas ir zināma tikai valsts augstākajiem vadītājiem, lai varētu valstī visaugstākajā līmenī manipulēt un ietekmēt lēmumu pieņemšanas procesus.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas