Lietuvā aizdomās par spiegošanu Maskavas labā aizturēts Krievijas pilsonis

0 komentāri

Lietuvā aizdomās par spiegošanu Maskavas labā aizturēts Krievijas pilsonis, pirmdien paziņoja Lietuvas Ģenerālprokuratūra. Arestants dzimis 1977. gadā un strādājis Krievijas Federālajā Drošības dienestā.

“Veicot ilgtermiņa izlūkošanas operāciju, Lietuvas Valsts drošības departaments (VSD) ir savācis informāciju, kas ļauj izteikt aizdomas, ka 29. aprīlī aizturētais cilvēks ir iesaistījies izlūkošanas operācijā pret Lietuvu, kuras mērķis bija iefiltrēties Lietuvas izpildvaras institūcijās, Lietuvas tiesībsargājošajās institūcijās un izlūkdienestos,” teikts Ģenerālprokuratūras paziņojumā. Izpildot prokuratūras lūgumu, aizdomās turamais arestēts uz trim mēnešiem.

VSD norāda, ka, sadarbojoties ar Ģenerālprokuratūru, ir izjaukts vēl viens Krievijas izlūkdienestu mēģinājums piekļūt informācijai, kas ir zināma tikai valsts augstākajiem vadītājiem, lai varētu valstī visaugstākajā līmenī manipulēt un ietekmēt lēmumu pieņemšanas procesus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas