Lielvalstis cenšas rast risinājumu, kā apturēt pilsoņu karu Sīrijā

0 komentāri

Šajās dienās daudzu valstu diplomāti sanāk kopā, lai meklētu iespējas apturēt pilsoņu karu Sīrijā.

Sarunās, kuras notiek Austrijā, piedalās 17 valstis, tostarp Eiropas Savienības (ES) lielās valstis, ASV, arābu valstis, kā arī Krievija, Ķīna un Irāna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Beigas pilsoņu karam līdz šim nav bijis iespējams panākt, jo visām pusēm ir radikāli atšķirīgi viedokļi par to, kā risinājums panākams. Īpaši strīdīgs ir jautājums par to, kāda loma Sīrijas nākotnē jāspēlē Bašaram al-Asadam.

Ietekmīgais izdevumus The Wall Street journal ziņo, ka cerībā uz kompromisu, kas izbeigtu asinsizliešanu Sīrijā, amerikāņi pirms šīm sarunām devuši ziņu, ka gatavi mainīt savu līdzšinējo nostāju.

Līdz šim Baltais nams uzstāja uz Asada bezierunu atteikšanos no varas, jo viņš esot problēmas sakne. Tomēr kopā ar citām Rietumvalstīm arī amerikāņi tagad esot gatavi piekrist scenārijam, kurā Asads Sīrijā turpina valdīt arī kādu laiku pēc pamiera noslēgšanas starp karojošajām pusēm.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas