Lielbritānijas princis Harijs paziņojis par savas militārās karjeras beigām

0 komentāri

Velsas prinča Čārlza un princeses Diānas jaunākais dēls Lielbritānijas princis Harijs paziņojis par savas militārās karjeras beigām.

Harijs jūnijā atstās britu armiju pēc 10 tajā nodienētiem gadiem. Princis sacīja, ka tas bijis “ļoti smags lēmums”, bet piebilda, ka gaida jaunu posmu savā dzīvē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Militārās karjeras laikā princis divas reizes piedalījies operācijā Afganistānā, ir bijis helikoptera Apache otrais pilots un piedalījies karavīru sporta spēlēs.

Daudziem karaļnama dzīves vērotājiem prinča lēmums ir pārsteigums, jo armija bija prinča sapnis.

Skaties foto:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas