Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kamerons paziņo par atkāpšanos

0 komentāri

Reaģējot uz referenduma iznākumu, kurā briti atdevuši savas balsis par izstāšanos no Eiropas Savienības (ES), Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kamerons paziņojis par atkāpšanos, vēsta ārvalstu mediji.

“Britu tautas griba ir norādījums, kas ir jāpilda,” sacīja Kamerons žurnālistiem pie savas rezidences Londonas Dauningstrītā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kamerons arī piebilda,  ka viņš ”nevar būt par kapteini kuģim”, ja britu tauta ir izdarījusi skaidru izvēli iet citu ceļu.

Video

Jauns premjerministrs Lielbritānijai varētu būt oktobrī, kad notiks Konservatīvās partijas kongres.

Foto

Dažas stundas iepriekš Lielbritānijas ārlietu ministrs Filips Hamonds paziņoja, ka referenduma iznākums nebūs par iemeslu, lai Kamerons atkāptos.

“Viņš paliks premjerministra amatā, viņš pildīs britu tautas norādījumus,” piebilda Hamonds.

Jau ziņots, ka ceturtdien notikušajā referendumā par izstāšanos nobalsojuši 52% referenduma dalībnieku, bet par valsts palikšanu ES – 48% dalībnieku.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas