Lielbritānijas ministrs: valstī ir pārāk daudz imigrantu

0 komentāri

Lielbritānijā ir pašvaldības, kurās ir pārāk daudz imigrantu, tāpēc valdība gatavo pasākumus, lai ierobežotu imigrāciju no citām Eiropas Savienības valstīm (ES), ar šādu paziņojumu klajā nācis Lielbritānijas aizsardzības ministrs Maikls Falons.

Lielbritānijas sabiedriskajai raidorganizācijai BBC viņš izteicies, ka dažos Apvienotās Karalistes rajonos, austrumu piekrastē, pilsētas jūtas kā aplenkumā, jo tur ir liels skaits strādājošo migrantu un cilvēku, kuri pieprasa pabalstus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš akcentējis, ka Lielbritānijas valdība virzīs uz priekšu imigrācijas reformu par spīti Vācijas kancleres Angelas Merkeles teiktajam, ka jebkādus mēģinājumus “grozīt pamatprincipus par brīvu pārvietošanos Eiropas savienībā” nepieņems Lielbritānijas partneri blokā.

Falons nāk no premjerministra Deivida Kamerona vadītās Konservatīvās partijas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas