Lielbritānijā veiksmīgi pārdod prinča Čārlza gleznas

0 komentāri

Sen zināma patiesība vēsta, ka mākslinieku finansiālā veiksme nereti iestājas jau pēc viņu nāves, proti, līdz ar mākslinieka nāvi, viņa darbiem pieaug cenas. Mūsdienās finansiāli veiksmīgi gan var būt arī dzīvi mākslinieki. Kā izrādās, viens no finansiāli veiksmīgākajiem dzīvajiem Lielbritānijas gleznotājiem ir… princis Čārlzs.

Iespējams, daudziem šis fakts nav bijis zināms, taču princis Čārlzs ir kaislīgs akvareļu radītājs. Turklāt viņa darbi ir pieprasīti. Kā vēsta laikraksts Telegraph, viņa darbi tiek pārdoti dažās Londonas galerijās un maksā aptuveni trīs tūkstošus eiro, bet atsevišķu darbi – pat 20 tūkstošus eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopš 1997. gada Čārlza akvareļi un litogrāfijas pārdotas aptuveni astoņu miljonu eiro vērtībā. Šī nauda gan nenonāk prinča kabatā – visi ienākumi nonāk Čārlza labdarības fondā.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas