Lielbritānija un ASV apsver jaunas sankcijas pret Krieviju

0 komentāri

Savienotās Valstis un Lielbritānija apsver sankciju pastiprināšanu pret Krieviju, ņemot vērā, ka tās agresija pret Ukrainu turpinās, pirms tikšanās ar savu britu kolēģi Filipu Hemeondu sestdien paziņoja ASV valsts sekretārs Džons Kerijs, kas ieradies Londonā.

“Mēs runājam par papildus sankcijām, par papildus pasākumiem,” žurnālistiem sacīja Kerijs. “Mēs te nesēdēsim un nepiedalīsimies šajā ārkārtīgi gļēvajā rīcībā uz kādas valsts suverenitātes un nedalāmības rēķina.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kerijs uzsvēra, ka Krievijas rīcība ir “vienkārši nepieņemama” un ka, visticamāk, tiks panākta vienošanās par jaunām sankcijām.

“Krievija pēdējo dienu laikā noņemas ar absolūti nekaunīgu un cinisku procesu,” uzsvēra valsts sekretārs. “Mēs droši zinām, ko Krievija piegādā separātistiem, kā tā saistīta ar separātistiem.”

Viņš piebilda, ka Maskavas rīcība ir “pilnīgā pretrunā ar visu, ko starptautiskā sabiedrība ir sasniegusi kopš Otrā pasaules kara”.

Kerijs pauda pārliecību, ka “tuvāko dienu laikā cilvēki būs gatavi nepārprotami paziņot, ka mēs šajā spēlē nepiedalīsimies”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas