Lielbritānijā grib būtiski palielināt pensionēšanās vecumu

3 komentāri

Saskaņā ar jaunākajām prognozēm jau pārskatāmā nākotnē Lielbritānijā pensionēšanās vecums pieaugs daudz straujāk nekā plānots iepriekš.

Valdība izveidojusi ekspertu darba grupu, kurai nākamgad jānāk klajā ar ierosinājumiem, kā rīkoties pēc 2028. gada, kad beidzas termiņš pašreiz noteiktajam pensionēšanās vecumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Eksperti jau tagad brīdina, ka no pašreizējiem 67 gadiem pensionēšanās vecums tiks palielināts nevis līdz 70 gadiem, bet visai reāli arī līdz, iespējams, 75 gadu vecumam. Šāds pensionēšanās vecums attieksies uz tiem, kas tagad ir vecumā līdz 55 gadiem.

Tāpat tiek pieļauts, ka varētu diferencēt pensionēšanās vecumu tā fiziskā un garīgā darba darītājiem, pēdējiem no tiem ļaujot doties atpūtā pat 80 gadu vecumā.

Te var izteikt tikai minējumu, vai arī Latviju, kur sabiedrības novecošana ir viena no izteiktākajām Eiropā, sagaida līdzīgs liktenis.

Foto! Pensionāri dažādās pasaules valstīs!

Video!

3 komentāri

TOP komentāri

 • Reason
  +3

  Reason

  Immigration cost

  02.03.2016 11:14

 • Homērs Simpsons
  +2

  Homērs Simpsons

  Manuprat ari latvija lai nodrosinatu lidzigas pensijas ka eiropas savieniba pensionesanas vecumu vajadzet palielinat lidz 90 gadiem!

  02.03.2016 11:01

 • Mužiks
  0

  Mužiks

  Varbūt uzreiz nošauties???

  03.03.2016 13:52

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas