Lielbritānijā pasts pieprasa saimniekiem savaldīt pastniekam regulāri uzbrūkošu kaķeni

0 komentāri

Nepatikšanās nonākusi kāda kaķene Lielbritānijā – lai arī parasti pieņemts uzskatīt, ka draudus pastniekiem rada suņi, izrādās, viņi nav vienīgie pastnieku apdraudētāji…

Kāda ģimene Bristolē saņēmusi vēstuli no Lielbritānijas pasta, kurā norādīts, ka viņu kaķene Bella apdraud vietējo pastnieku. Kā izrādās, četrgadīgai kaķenei patīk sagaidīt durvīs iebūvētajā pasta atverē krītošās vēstules un viņa lietā liek arī savus nagus. Tas nepavisam nav pa prātam vietējam pastniekam, kuram nepatīk tikt saskrāpētam. Tāpēc viņa pasta nodaļas vadība pieprasījusi ģimenei liegt kaķenei piekļuvi durvīm vai arī ierīkot alternatīvu pastkastīti. Citādi sūtījumi viņiem netiks piegādāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto: Pūkainīši pasaulē

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas