Lielbritānijā par viltotu dokumentu izmantošanu notiesāts Latvijas pilsonis

0 komentāri
Lielbritānijā par viltotu dokumentu izmantošanu notiesāts Latvijas pilsonis
Foto: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Lielbritānijā notiesāts Latvijas pilsonis, kas izmantojis viltotu autovadītāja apliecību un identitātes karti, lai izvairītos no aizlieguma sēsties pie stūres, vēsta laikraksts Burton Mail.

31 gadu vecais Andrejs Naģis aizturēts pagājušā gada 18. septembrī Bērtonā. Vīrietis policistiem uzrādījis Latvijā izdotu autovadītāja apliecību un identitātes karti ar Artūra Naģa vārdu.

Vēlāk atklājies, ka abi dokumenti ir viltojums. Policistiem Naģis atzina, ka par katru dokumentu samaksājis 150 sterliņu mārciņu un izmantojis sava brālēna vārdu, ar kuru viņam zuduši kontakti.

Naģis tiesā atzina savu vainu divos apsūdzības punktos par viltotu dokumentu lietošanu, par neapdrošinātas automašīnas vadīšanu un tiesas noteiktā aizlieguma sēsties pie stūres pārkāpšanu.

Naģis iepriekš Lielbritānijā sodīts 2012. gadā, kad viņam tiesa uz 22 mēnešiem atņēma tiesības par sēšanos pie stūres alkohola reibumā.
Stafordas karaliskā tiesa Naģim piesprieda desmit mēnešu cietumsodu.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas