Lielbritānijā par viltotu dokumentu izmantošanu notiesāts Latvijas pilsonis

0 komentāri

Lielbritānijā notiesāts Latvijas pilsonis, kas izmantojis viltotu autovadītāja apliecību un identitātes karti, lai izvairītos no aizlieguma sēsties pie stūres, vēsta laikraksts Burton Mail.

31 gadu vecais Andrejs Naģis aizturēts pagājušā gada 18. septembrī Bērtonā. Vīrietis policistiem uzrādījis Latvijā izdotu autovadītāja apliecību un identitātes karti ar Artūra Naģa vārdu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vēlāk atklājies, ka abi dokumenti ir viltojums. Policistiem Naģis atzina, ka par katru dokumentu samaksājis 150 sterliņu mārciņu un izmantojis sava brālēna vārdu, ar kuru viņam zuduši kontakti.

Naģis tiesā atzina savu vainu divos apsūdzības punktos par viltotu dokumentu lietošanu, par neapdrošinātas automašīnas vadīšanu un tiesas noteiktā aizlieguma sēsties pie stūres pārkāpšanu.

Naģis iepriekš Lielbritānijā sodīts 2012. gadā, kad viņam tiesa uz 22 mēnešiem atņēma tiesības par sēšanos pie stūres alkohola reibumā.
Stafordas karaliskā tiesa Naģim piesprieda desmit mēnešu cietumsodu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas