Lielbritānijā par melošanu policijai tiek tiesāta Latvijas valstspiederīgā

0 komentāri

Lielbritānijā tiesas priekšā nonākusi Latvijas valstspiederīgā, kas apsūdzēta par melošanu policijai letālas avārijas izmeklēšanā, vēsta laikraksts “Shropshire Star”.

30 gadus vecā Līga Jaskova tiesā atzina, ka melojusi policijai, apgalvojot, ka viņa sēdējusi pie stūres automašīnai “Volkswagen Passat”, kas bija iesaistīta traģiskajā negadījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apsūdzības saistītas ar 2012.gada septembrī notikušu satiksmes negadījumu, kurā bija iesaistītas divas automašīnas un zirgs. Avārijā bojā gāja Latvijas pilsonis Armands Ozoliņš, kā arī zirgs.

Pēc atzīšanās automašīnas “Volkswagen Passat” vadīšanā Jaskovai draudēja apsūdzības bīstamā braukšanā, kas izraisījusi cilvēka nāvi, un neapdrošinātas mašīnas izmantošanā.

Jaskova šonedēļ Šrevsberijas tiesā atzina savu vainu melošanā policijai un izmeklēšanas traucēšanā.

Sprieduma pasludināšana atlikta uz nākamo tiesas sēdi, bet Jaskovai līdz tam piemērots ar apcietinājumu nesaistīts drošības līdzeklis.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas