Lielbritānijā par latvietes izvarošanu notiesāts nigēriešu imigrants

0 komentāri

Lielbritānijā par latvietes izvarošanu notiesāts nigēriešu imigrants, kuram piespriests piecu gadu cietumsods. 26 gadus vecais Maiks Oka tiesā noliedza savu vainu apsūdzībās sievietes izvarošanā, taču zvērinātie viņu atzina par vainīgu.

Uzbrukums notika pagājušā gada jūlijā kādā mājoklī Edinburgā, kur Latvijas pilsone kopā ar draugiem nakšņojusi pēc ballītes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Naktī Oka negaidīti ienācis istabā, kurā gulēja latviete, vardarbīgi viņu izģērbis un izvarojis. Jautāta, vai iepriekš ballītes laikā starp viņiem bijušas kādas romantiskas izpausmes, latviete tiesā norādīja, ka viņi vakara gaitā pat nav ne reizi sarunājušies.

Edinburgas policisti, kas redzēja sievieti pēc izvarošanas, tiesā liecināja, ka uzbrukums bijis tik vardarbīgas, ka latvietei pēc tam bijis grūtības pārvietoties.

Lietas izmeklētājs detektīvs Alvins Bells tiesā pauda atzinību upures drosmei.

“Es vēlētos norādīt uz upures drosmi visas izmeklēšanas laikā. Šis bija īpaši vardarbīgs incidents, un Oka atteicās atzīt savu vainu un veica daudz darbības, lai apslēptu savu noziegumu,” sacīja Bells.

Tiesa Oki atzina par vainīgu izvarošanā, kā arī izmeklēšanas traucēšanā. Izvarotājam piespriests piecu gadu cietumsodu, kā arī viņš iekļauts Lielbritānijas seksuālo varmāku reģistrā.

Oka Lielbritānijā ieradies ar tūrista vīzu un pēc soda izciešanas tiks deportēts uz dzimto Nigēriju.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas