Lielbritānijā mirušais krievu uzņēmējs Perepiļičnijs, iespējams, noindēts

0 komentāri

Lielbritānijā pirms trim gadiem mirušais krievu uzņēmējs Aleksandrs Perepiļičnijs, iespējams, noindēts ar reti sastopamu indi, ko parasti mēdz izmantot profesionāli ķīniešu un krievu slepkavas, otrdien vēsta mediji.

Perepiļičnijs pirms savas nāves palīdzēja britu izmeklētājiem lietā par naudas atmazgāšanas shēmu, kurā iesaistītas Krievijas amatpersonas, vēsta laikraksts The Times.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzņēmējs, kurš tobrīd bija 44 gadus vecs, 2012. gada 10. novembrī sabruka pie savas privātmājas netālu no Londonas.
Tolaik prese ziņoja, ka Perepiļičnijs sniedzis pieradījumus saistībā ar Krievijas pretkorupcijas aktīvista Sergeja Magņitska nāvi Krievijas cietumā 2009. gadā.

Perepiļičnija dzīvības apdrošināšanas kompānijas advokāts Bobs Moksons Brauns iepriekšējās noklausīšanās laikā par Perepiļičnija nāves apstākļiem paziņojis, ka pārbaužu rezultātos atklājusies ķimikālija, kas saistāma ar indīgo augu gelzemiju. Brauns secinājis, ka Perepiļičnijs acīmredzot uzņēmis šo vielu savas nāves dienā.

“Tad, ņemot vērā, ka tas aug tikai Ķīnā un ir zināms kā ķīniešu un krievu algotu slepkavu ierocis, kādēļ tas atradās viņa vēderā?” jautājis advokāts.

Londonas Karaliskā botāniskā dārza preses pārstāve atklāja, ka viņi dalījušies ar savām zināšanām, lai palīdzētu Perepiļičnija nāves apstākļu izmeklēšanā. Bet viņa attiecās sniegt sīkāku informāciju, līdz izmeklēšana nebūs pabeigta.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas