Lielbritānija īsteno septiņos gados lielāko minimālās algas paaugstinājumu

0 komentāri

Lielbritānijas valdība otrdien pieņēma lēmumu paaugstināt minimālo algu par 3%, tādējādi īstenojot lielāko palielinājumu kopš 2008. gada.

Valdības pieņemtais lēmums paredz, ka no šā gada oktobra minimālā alga strādājošiem vecumā virs 21 gada veidos 6,7 sterliņu mārciņas (9,3 eiro) stundā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šīs izmaiņas Lielbritānijā skars vairāk nekā 1,4 miljonus cilvēku.

Opozīcijā esošā Leiboristu partija, kas brīdinājusi, ka Lielbritānijas ekonomikas atlabšana nav sniegusi dzīves līmeņa uzlabošanos, gan norāda, ka minimālās algas pieaugums ir mazāks par septiņu mārciņu algu, ko valdība solīja pirms gada.

Starptautiskā Nodarbinātības organizācija jau decembrī brīdināja, ka reālā darba alga Lielbritānijā 2013. gadā nokritusies zem līmeņa, kāds fiksēts 2007. gadā pirms globālās finanšu krīzes sākšanās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas