Kremļa televīzijai Russia Today briti grib atņemt licenci

0 komentāri

Lielbritānijas mediju uzraudzības regulators draud atņemt licenci angļu valodā raidošajam Kremļa telekanālam Russia Today. Medijs neobjektīvi atspoguļojot situāciju Ukrainā un ir pārkāpis raidīšanas noteikumus, ziņo britu mediji.

Kanāls Russia Today pirmdien tika atzīts par vainīgu Britu raidorganizāciju kodeksa pārkāpumos. Britu mediju regulators norādījis uz četriem ar Ukrainu saistītiem materiāliem, kas tika pārraidīti martā. Kremļa telekanāls, kas pagājušajā mēnesī sācis raidīt britu versiju, vēlas izklāstīt ziņas no vienpusēja Krievijas skatupunkta, atzina regulators.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Regulators patlaban izskata septiņas sūdzības par Russia Today ziņām un dokumentālajām filmām.

Kanāls brīdināts, ka jebkādi turpmākie objektivitātes noteikumu pārkāpumi var novest pie tālākiem regulatora soļiem, tostarp sankciju piemērošanas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas