Lielbritānija gatavojas pieņemt lēmumu, kas skars arī tur strādājošos latviešus

67 komentāri

Lielbritānija gatavojas pieņemt lēmumu atņemt pabalstus valstī strādājošajiem citu Eiropas Savienības valstu pilsoņiem, ziņo raidsabiedrība BBC. Šāds lēmums ietekmētu arī daudzus Latvijas pilsoņus, kuri dzīvo Lielbritānijā.

Britu premjers premjers Deivids Kamerons devies neplānotā vizītē uz Briseli, lai apspriestu Eiropas Savienībai aktuālās reformas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

BBC ziņo, ka tikšanās laikā ar Eiropas Komisijas prezidentu Žanu Klodu Junkeru varētu tikt noslēgta vienošanās par pabalstu pārtraukšanu. Kamerons jau iepriekš paziņoja, ka grasās pielikt treknu punktu, viņa vārdiem –  “parazitēšanai uz britu sociālajiem pabalstiem”, un noteikt, ka pabalstus varēs saņemt tikai tad, ja Lielbritānijā nostrādāti vismaz četri gadi. Šī ir viena no reformām, kuras premjers pieprasījis Eiropas Savienībai apmaiņā pret Lielbritānijas neizstāšanos.

Tiesa, šāda lēmuma pieņemšanai nepieciešama vairākuma 28 Eiropas Savienības dalībvalstu piekrišana balsojumā.

67 komentāri

TOP komentāri

 • Norris NP
  +12

  Norris NP

  nju tas itkaa buutu OK!
  Bet kad tad muusu dargais draugs Kamerons kjersies pie Musulmanjiem, jo musulmanji visi seezh uz pabalstiem!!!

  29.01.2016 21:15

 • gugucis
  +10

  gugucis

  Pareizi! Piekrītu. Vajag strādāt un pēc tam var tikai prasīt.

  29.01.2016 21:12

 • veiksme
  +10

  veiksme

  Neviens Jūs neaicināja dzīvot Lielbritānijā, nepatīk , brauciet atpakaļ no kurienes atbraucat Šī ir britu zeme un viņu likumi....sen bija laiks kaut ko mainīt

  29.01.2016 19:31

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas