Lielbritānijā British Airways lidmašīna saduras ar “dronu”

0 komentāri

Bīstams incidents Lielbritānijā. Netālu no Hītrovas lidostas notikusi pasažieru lidmašīnas sadursme ar bezpilota lidaparātu jeb tā dēvēto “dronu”.

Lidmašīna ar 132 pasažieriem bija ceļā no Ženēvas uz Lielbritāniju. Amatpersonas ziņo, ka incidents noticis brīdī, kad aviokompānijas British Airways pasažieru lidmašīna gatavojusies nosēsties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par laimi, pēc sadursmes lidmašīna nosēdusies bez problēmām. Pēc notikušā policija uzsākusi izmeklēšanu.

Starptautiskā gaisa transporta asociācija iepriekš vairākkārt brīdinājusi, ka bezpilota lidmašīnas kļūst par reālu draudu aviācijas drošībai.

Starptautiskajā civilās aviācijas organizācijā ir 191 dalībvalsts, no kurām 63 jau ieviesti ierobežojoši noteikumi bezpilota lidaparātu lietošanai.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas