Lielbritānija aicina saglabāt sankcijas pret Krieviju

0 komentāri

Lielbritānija šodien aicināja Eiropas Savienības (ES) līderus saglabāt ekonomiskās sankcijas pret Krieviju līdz brīdim, kamēr pilnībā tiek īstenots Ukrainas pamiera līgums.

Šobrīd dalībvalstu vidū nav vienprātības par sankcijām pret Krieviju, un pārliecība ieturēt stingro līniju attiecībās ar Maskavu kļūst arvien vājāka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šodien notikusī ES ārlietu ministru tikšanās Briselē uzskatāmi parādīja, ka dažas valstis vēlas paplašināt sankcijas, citas vēlas atstāt spēkā jau esošās, bet ir arī valstis, kas privāti mēģina lobēt sankciju atvieglošanu.

ES līderi šo jautājumu apspriedīs samitā Briselē ceturtdien un piektdien, lemjot par turpmāko reakciju saistībā ar Krimas aneksiju un Maskavas atbalstu separātistiem Ukrainas austrumos.

Pašreizējo sankciju termiņš beidzas jūlijā un ir nepieciešams visu dalībvalstu atbalsts, lai tās turpinātu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas