Lielāka vēlētāju aktivitāte Londonas vēlēšanu iecirknī liek ierīkot papildu kabīnes

0 komentāri

12.Saeimas vēlēšanās līdz plkst.16 Latvijas vēstniecībā Londonā savu balsi atdevuši vairāk nekā 800 vēlētāji, kas licis ierīkot papildu vēlēšanu kabīnes, tviterī norādījusi Latvijas vēstniecība Lielbritānijā.

Londonas vēlēšanu iecirknī arī sasniegts rekords – stundas laikā savu balsi atdevuši 230 vēlētāji, kas arī licis iecirknī ierīkot papildu kabīnes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Mums ir cerība, ka šajās vēlēšanās piedalīsies vairāk vēlētāju nekā iepriekšējās Saeimas vēlēšanās,” iepriekš prognozēja Latvijas vēstnieks Lielbritānijā Andris Teikmanis.

Kopumā Lielbritānijā izveidoti 15 vēlēšanu iecirkņi, kas ir divas reizes vairāk nekā iepriekšējās Saeimas vēlēšanās.

Lai vēlētājiem ārvalstīs būtu iespēja atrast savai atrašanās vietai tuvāko vēlēšanu iecirkni, lai nobalsotu 12.Saeimas vēlēšanās, savu darbību ir sākusi ĀM pasūtītā mājaslapa “kurbalsotarzemes.lv”.

12.Saeimas vēlēšanās ārvalstīs kopumā ir 98 vēlēšanu iecirkņi 41 valstī.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas