Lidmašīnas katastrofa Lietuvā; gājis bojā bijušais Seima deputāts

0 komentāri

Lietuvā Alītas lidlaukā piektdienas vakarā nogāzusies lidmašīna un gājis bojā Lietuvas Akrobātiskās lidošanas federācijas prezidents, bijušais Seima deputāts Vītauts Galvons, vēsta Lrytas.lt.

Ziņa par šo nelaimi pa vienoto palīdzības dienestu tālruni saņemta plkst. 19.27. Saskaņā ar sākotnējo informāciju Galvons divvietīgajā lidmašīnā atradies viens.

58 gadus vecais Galvons kā partijas Kārtība un taisnīgums pārstāvis darbojies divos Seima sasaukumos un bijis finanšu ministra vietnieks, taču bijis spiests atkāpties sakarā ar skandālu ap kādu darījumu, kurā politiķis it kā aizņēmies 300 000 litu (61 200 eiro) no kāda azartspēļu nozares uzņēmēja ar “smieklīgiem procentiem”. Gan uzņēmējs, gan politiķis toreiz apgalvoja, ka šī informācija esot safabricēta, atgādina portāls.

Alītas lidlaukā jūnija pēdējā nedēļā darbojās augstākās kategorijas akrobātiskās lidošanas pilotu nometne, kurā viņi gatavojās Eiropas un pasaules čempionātiem.

Kā portālam 15min.lt sacījis pazīstamais akrobātiskās lidošanas meistars Jurģis Kairis, kas šobrīd Bukarestē gatavojas paraugdemonstrējumiem, Vītauts Galvons “bija pieredzējis lidotājs, padomju laikos kandidējis uz dalību Lietuvas akrobātiskās lidošanas izlasē, un, lai gan pēdējā laikā lidojis mazliet retāk, tomēr no aeronautikas nav attālinājies”.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas