Lidmašīnas grib aprīkot ar raidītājiem

0 komentāri

Pasažieru lidmašīnām, kuras veic tālos reisus pāri okeānam, ir jābūt aprīkotām ar ierīcēm, kas tās palīdz atrast, ja lidmašīna nokritusi. Par to paziņojušas ASV amatpersonas.

Amerikas Nacionālā transporta drošības padome vērsusies ASV valdībā, lai tiktu pieņemti jauni drošības noteikumi aviopārvadātājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Eksperti iesaka lidmašīnās ievietot raidītājus, kas vismaz trīs mēnešus spēj darboties zem ūdens un sūtīt signālus par lidaparāta atrašanās vietu. Ieteikumi sagatavoti, reaģējot uz vairākām aviokatastrofām Āzijā. Pērn tur pazuda lidmašīna ar 239 cilvēkiem, kuru tā arī nav izdevies atrast.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas