Lībijas piekrastē avarējis kuģis ar 700 imigrantiem

0 komentāri

Lībijas piekrastē aizvadītajā naktī apgāzies kuģis ar aptuveni 700 imigrantiem, no kuriem izglābties izdevies vien nedaudziem.

Trauksmes signālu Itālijas un Maltas krasta apsardzes dienesti uztvēruši ap pusnakti. Tobrīd kuģis ar imigrantiem atradies aptuveni 120 kilometru attālumā no Lībijas krasta. Uz avārijas vietu devās kāds tirdzniecības kuģis, taču izglābti tikai 28 cilvēki. Eiropas Savienība izsludinājusi ārlietu un iekšlietu ministru ārkārtas sanāksmi. Francijas prezidents Fransuā Olands uzskata, ka Eiropai ir jārīkojas nekavējoties, lai novērstu šādu traģēdiju atkārtošanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Man nav zināmas visas detaļas, taču šī visticamāk ir aizvadīto gadu lielākā traģēdija Vidusjūrā. Tā ir šausmīga traģēdija, bet arī pagājušajā nedēļā bojā gāja aptuveni 400 cilvēki. Kopš gada sākuma upuru skaits ir strauji pieaudzis. Pagājušajā gadā kopumā Vidusjūrā noslīka četri tūkstoši cilvēku,” pavēstīja Francijas prezidents Fransuā Olands.

Olands uzskata, ka Vidusjūrā ir jāpalielina novērošanas misijas patruļkuģu un lidmašīnu skaits, kā arī daudz aktīvāk jācīnās ar cilvēku tirdzniecību.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas