Laupītājs ASV kopā ar automašīnu nozadzis arī mazu bērnu

0 komentāri

Noziegums noticis Ņūmeksikas štatā. Zaglis nolaupīja automašīnu, kurā vecāki bija atstājuši savu trīsgadīgo meitiņu.

Pēc vairāku stundu meklēšanas likumsargiem un brīvprātīgajiem izdevās atrast nozagto automobili, taču tajā no mazās meitenītes nebija ne miņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bērnu pēc ilgākas meklēšanas nakts tumsā atrada kāds policists. Zaglis mazuli bija atstājis vienu pašu kādā autostāvvietā.

Foto

Par laimi, meitenītes veselībai briesmas nedraud. Turpinās zagļa meklējumi – viņam draud sods ne tikai par automašīnas zādzību, bet arī par nolaupīšanu un cietsirdīgu izturēšanos pret bērnu.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas