Latvijas Ģenerālkonsulātam Krievijā uzbrūk Benesa Aijo aizstāvji

0 komentāri

Latvijas ģenerālkonsulātam Sanktpēterburgā naktī uz piektdienu uzbrukuši daži aktīvisti, kas, iespējams, bijuši no radikāli kreisi noskaņotās Eduarda Ļimonova vadītās kustības “Cita Krievija”.

To LNT Ziņām apstiprināja Latvijas ģenerālkonsuls Sanktpēterburgā Aivars Groza.

Aktīvisti pie ēkas nometuši dūmsveci un skrejlapas, kā arī izklieguši saukļus, aicinot atbrīvot no apcietinājuma Latvijā aizturēto nacionālboļševiku Benesu Aijo.

Četras nenoskaidrotas personas aizdedzināja degpriekšmetu, kurus parasti izmanto futbola līdzjutēji agresīvu futbola spēļu laikā, nometa to pie ģenerālkonsulāta durvīm, izmētāja skrejlapas ar aicinājumu atbrīvot Benesu Aijo un aizbēga no notikuma vietas.

Nekādi zaudējumi vai bojājumi ģenerālkonsulāta ēkai netika nodarīti. Aktīvistiem līdzi bijis arī PSRS karogs.

Incidents ildzis pāris minūtes. Kad pie ģenerālkonsulāta atnācis Krievijas policijas pārstāvis, radikālie aktīvisti jau bija aizbēguši. Ģenerālkonsulāts iesniedzis Krievijas Ārlietu ministrijai notu ar lūgumu turpmāk pievērst lielāku uzmanību ģenerālkonsulāta apsardzei.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas