Latvijas dimplomāts esot spiests skaidroties ārzemēs par “nacionāļa” Dombravas izteikumiem

1 komentārs

Latvijas diplomāts esot bijis spiests atvainoties Krievijas Ārlietu ministrijai par Saeimas deputāta Jāņa Dombravas izteikumiem, tā paziņojusi Krievijas vēstniecība.

Taču Latvijas Ārlietu ministrija, lai gan atzīst, ka tikšanās notikusi, akcentē, ka nevarot runāt par atvainošanos, jo Krievijas pusei vēlreiz esot izskaidrots Latvijas parlamentārās sistēmas darbs.

To ka Latvijas diplomātam it kā bijis jāatvainojas, Krievijas vēstniecība paziņoja sociālajā vietnē Twitter, tomēr attiecīgais ieraksts ātri tika izdzēsts un vairs nav aplūkojams.

Dombrava pirms divām nedēļām intervijā LNT Ziņām nosauca Krievijas vēstnieku Latvijā Aleksandru Vešņakovu par “vecu čekistu”. Viņš arī izteicās, ka šāds vēstnieks būtu jāizraida no Latvijas, jo tik klaja necieņas izrādīšana un iejaukšanās iekšpolitikā neesot redzēta no neviena cita diplomāta.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Bārts Simpsons
    0

    Bārts Simpsons

    Vai tad diplomats paskaidroja ka vesnakovs nav vecs cekists?

    17.02.2016 16:36

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas