Latviete no Stambulas: Tikai laimīgas apstākļu sakritības dēļ nenokļuvu teroraktu epicentrā

0 komentāri

Vispārējs haoss un panika. Kādai Latvijas iedzīvotājai tikai laimīgas apstākļu sakritības dēļ izdevās izvairīties no nokļūšanas Stambulas teoraktu epicentrā.

“Es biju taksometrā, kad nogranda pirmais sprādziens ārpusē,” par šaušalīgo uzbrukumu elektroniskā sarakstē stāsta Latvijas iedzīvotāja. Neilgi pēc tam sekoja apšaude, un no sprādziena vietas sākuši skriet ievainoti cilvēki, notraipīti ar asinīm. Visapkārt valdījis šoka stāvoklis un panika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc pāris minūtēm lidostas iekšienē sekojis arī otrs sprādziens – dūmi, stikli, ievainoti cilvēki, kā arī mirušie uz ielas. Vēl brīdi vēlāk nograndusi arī trešā eksplozija. Aculieciniece no Latvijas lidostā valdošo situāciju raksturojusi kā vispārēju haosu un paniku.

Laimīgas apstākļu sakritības dēļ viņai izdevās izvairīties no nokļūšanas sprādziena vietā. “Pateicoties pareizi pieņemtam lēmumam, mēs ar dzīvesbiedru neatradāmies pirmā sprādziena epicentrā,” stāsta aculieciniece.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas