Latviete Lielbritānijā tiesājas ar darba devēju par seksuālu uzmākšanos

0 komentāri

Latviete Lielbritānijā iesūdzējusi tiesā darba devēju, apsūdzot viņu par seksuālu uzmākšanos, vēsta laikraksts Daily Telegraph.

Prasību šķīrējtiesā iesniegušas divas sievietes – 29 gadus vecā Agnese Avota un 46 gadus vecā Mernuša Bolhasani, kas apsūdz ekskluzīvā apavu veikala Barker Shoes vadītāju Bualemu Gerbi par seksuālu uzmākšanos un dzimumu diskrimināciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Abas sievietes tiesā pieprasījušas 100 000 sterliņu mārciņu kompensāciju par negūtajiem ienākumiem un morālo kaitējumu.

Tiesā iesniegtajā sūdzībā teikts, ka Gerbi personīgi izraudzījies veikala pārdevējas, pieņemot darbā tikai skaistas sievietes.

Gerbi darbavietā bieži mēģinājis sievietes noskūpstīt un apskaut, kā arī risinājis seksuāla rakstura sarunas.

Latviete veikalā pieņemta darbā jau pirmās intervijas laikā, kaut arī jaunajai sievietei pašai licies, ka viņa pietiekami labi nepārvalda angļu valodu.

Darbā Gerbi bieži centies apskaut un noskūpstīt Avotu, kā arī nav bijis apmierināts, kad jaunā sieviete nogriezusi matus, pēc kā viņš Avotu vairākkārt dēvējis par lesbieti.

Bolhasani stresa dēļ ir piešķirta slimības lapa, taču Avota 2013. gadā jūlijā iesniedza atlūgumu.

Gerbi un veikala Barker Shoes īpašnieki tiesā noliedza savu vainu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas