Latviešu skola Maskavā uzsāk divdesmit otro mācību gadu

0 komentāri

12. septembrī Latvijas vēstniecībā Krievijā notika Latviešu skolas divdesmit otrā mācību gada atklāšana. Šogad skolas gaitas uzsāk 49 skolēni, no kuriem lielai daļai šis būs pirmais mācību gads skolā.

Skolēnus ar jaunā mācību gada uzsākšanu apsveica vēstniecības pagaidu pilnvarotais lietvedis Klāvs Sniedze. Atklāšanas pasākumu vadīja folkloras kopa “Vilcenes”, kuras priecēja klātesošos ar koncertu un radošām aktivitātēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Latviešu skolā audzēkņiem tiek pasniegta latviešu valoda, mūzikas un mākslas nodarbības. Sākot ar šo mācību gadu, notiks arī deju nodarbības.

Latviešu skola Maskavā tika dibināta 1994. gadā pēc dzejnieka un vēstnieka Jāņa Petera ierosinājuma, kura ideju ir atbalstījuši un turpinājuši visi Latvijas vēstnieki Krievijā – Imants Daudišs, Normans Penke, Andris Teikmanis, Edgars Skuja un Astra Kurme.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas