Latviešu izcelsmes žurnālists Greste: Sajūta, esot mājās, ir absolūti lieliska

0 komentāri

Latvijas un Austrālijas dubultpilsonis, Kataras televīzijas Al Jazeera žurnālists Pēteris Greste ieradies Austrālijā. “Šis ir brīdis, ko esmu atkārtojis prātā vismaz 400 reizes jeb pēdējās 400 dienas, un sajūta, esot šeit, ir absolūti lieliska,” tā paziņoja 49 gadus vecais žurnālists.

No cietuma Ēģiptē viņš tika atbrīvots pagājušajā svētdienā. Ziņa par Latvijas pilsoņa P. Grestes atbrīvošanu un došanos mājup iekļauta visās vadošajās pasaules ziņu aģentūru informācijā un citos medijos.

Žurnālists pēc ierašanās Austrālijā ticies ar ģimeni, bet pēc tam, lielās intereses dēļ, tiksies ar saviem atbalstītājiem. Tāpat viņš kopā ar saviem vecākiem Juri un Luīzi, kā arī brāļiem Andreju un Miķeli sniegs paziņojumu medijiem.

Tikmēr Ēģiptes cietumā joprojām atrodas vēl divi Al Jazeera žurnālisti.

Latvijas Ārlietu ministrija plāno ielūgt P. Gresti uz UNESCO Pasaules preses brīvības balvas pasniegšanas ceremoniju Rīgā, kas notiks maijā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas