Laivās un kajakos aktīvisti protestē pret naftas ieguvi Arktikā

0 komentāri

Simtiem vides aktīvistu, izmantojot laivas un kajakus, Sietlas piekrastē ASV sarīkojuši protesta akciju pret koncerna Shell plāniem atsākt naftas ieguvi Arktikā.

Sietlas ostā jau nogādāta pirmā naftas ieguves platforma un drīzumā tur plānots nogādāt vēl vienu, lai pēc tam tās pārvietotu uz Čukču jūru pie Aļaskas, kur koncerns Shell saņēmis atļauju iegūt naftu.

Kopš 2012. gada naftas ieguve Arktikā ir  pārtraukta un vides aktīvisti uzstāj, ka urbšanas aizliegumam jāpaliek spēkā. Protestētāji uzskata, ka naftas urbumi Arktikā rada ekoloģiskās katastrofas draudus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas