Lai protestētu pret Krievijas embargo, Amsterdamā rīkos tomātu kaujas

0 komentāri

Aptuveni divi tūkstoši cilvēku Amsterdamā plāno piedalīties tomātu kaujā. Pasākuma organizatori norāda, ka tādā veidā cilvēki protestēs pret Krievijas noteikto pārtikas importa aizliegumu.

“Mēs vēlamies atbalstīt Nīderlandes lauksaimniekus, kurus skāris Krievijas importa aizliegums, pērkot viņu tomātus un sarīkojot kauju 14. septembrī. Protesta laikā plānojam izmantot apmēram 10 tonnas tomātu,” paskaidroja pasākuma organizētājs Jūps Verbunts.

Tomātu kaujai paredzētie tomāti ir atzīti par ēšanai nederīgiem. Organizatori saņēmuši atļauju protesta rīkošanai arī no atbildīgajām amatpersonām.

Krievija atbildot uz ES un ASV noteiktajām sankcijām pagājušajā mēnesī noteica pārtikas produktu, gaļas, augļu, dārzeņu, zivju un piena importa aizliegumu no Eiropas Savienības, ASV, Austrālijas, Kanādas un Norvēģijas.

 

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas