Lai pasargātos no bēgļiem, tālbraucējšoferis auto apkarina ar cūkgaļu

6 komentāri

Kāds vācu tālbraucējšoferis izdomājis visnotaļ savdabīgu metodi kā ”atkauties” no nelegālajiem imigrantiem, kuri parasti cenšas paslēpties kādā no smagajām automašīnām Kalē apkaimē, lai šādā veidā nokļūtu līdz Lielbritānijai. Proti, viņš savu smago automašīnu apkāris ar cūkgaļas gabaliem, kas, viņaprāt, varētu atbaidīt imigrantus.

Kā zināms, Kalē apkaimē Francijā pulcējas tūkstošiem nelegālo imigrantu, kas izmanto katru iespēju, lai šķērsotu Lamanša šaurumu, kas atdala Eiropas kontinentu no Lielbritānijas. Paslēpšanās kādā no smagajām automašīnām ir viens no izplatītākajiem veidiem, kā imigranti cer nokļūt Lielbritānijā. Viņi pamanās ielīst teju katrā šķirbiņā, kas atrodama smagās automašīnas korpusā, nemaz par kravas nodalījumu nerunājot. Internetā ir publicēti daudzi video, kur redzams, kā imigrantu grupiņas piezogas smagās automašīnas kravas nodalījumam, un visnotaļ brutālā veidā ielaužas tajā, lai nokļūtu galamērķī. Tas tālbraucējšoferiem ir radījis pamatīgas galvassāpēs, jo britu varas iestādes, lai cīnītos pret cilvēku tirdzniecību, ir uzlikušas pamatīgus naudas sodus par katru nelegālo imigrantu, kas tiek atrasts smagajā automašīnā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Lai gan franču un britu varas iestādes cenšas tvarstīt nelegālos imigrantus, kas uzglūn un ielaužas smagajās automašīnās, tomēr to pūliņi, acīmredzot, nav pietiekoši, lai pasargātu tālbraucējšoferus. Tad nu lūk – viens no viņiem, vācu tālbraucējšoferis, lai nodrošinātos no nelegālajiem imigrantiem, ir apkāris savu auto ar cūkgaļas gabaliem. Idejas pamatā, acīmredzot, ir valdošais stereotips, ka visi bēģļi ir musulmaņi. Kā zināms, islāma ticībā cūkas tiek uzskatītas par netīriem dzīvniekiem, un tām labāk turēties pa gabalu. Pat ja tas atturētu musulmaņus no cūkgaļas aptraipītās smagās automašīnas, daudzi no bēgļiem bieži vien nākuši no valstīm, kur kristietība nav dominējošā reliģija, taču viena no izplatītākajām gan. Diemžēl pagaidām nav zināms vai šī ”inovācija” pasargājusi šoferi un imigrantu uzbrukumiem.

Noskaties video, kur kāds aculiecinieks apbrīno ”inovāciju”.

Video

6 komentāri

TOP komentāri

 • omīte
  +3

  omīte

  jāsāk cūkas turēt suņu vietā par mājas sargiem

  03.12.2015 23:42

 • mamma
  +1

  mamma

  gads. sakumaa tas stradaaja, tagad - ne.

  04.12.2015 09:29

 • pucite
  +1

  pucite

  HA !!! GAĻU VARĒJA APRĪT PAŠI, VAJADZĒJA PIESIET KĀDU CŪKAS ŠŅUKURU, KĀJELES AR VISIEM NAGIEM UN ASTĪTES.

  04.12.2015 01:39

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas