Lai neitralizētu seperātistus, Ukrainas drošības spēki izmanto aviāciju

0 komentāri

Ukrainas drošības spēki turpina izvērstu militāro operāciju pret promaskaviskajiem separātistiem Luhanskā. Operācijas mērķis, izmantojot aviāciju un bruņutehniku, neitralizēt teroristiskos grupējumus Luhanskā.

Militārajā operācijā tiek izmantota aviācija un bruņutehnika. Šāda asa reakcija seko pēc tam, kad promaskavisko separātistu un algotņu bandas naktī uz pirmdienu sāka uzbrukumu robežsargu bāzei Luhanskā. Kaujā iesaistījās arī Ukrainas iznīcinātāji, kas uzlidojumā iznīcināja divas mīnmetēju vienības.

Kaujinieki Luhanskā vakar centās notriekt Ukrainas bruņoto spēku iznīcinātāju, taču trāpījuši ar zenītraķeti apgabala administrācijas ēkā, nogalinot vismaz piecus cilvēkus.

Tikmēr Krievija apsūdzējusi Ukrainas varasiestādes “noziegumos pret savu tautu” Luhanskas apkaimē.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas