Lai mazinātu bēgļu pieplūdumu, Turcija no ES saņems 3 miljardus

2 komentāri

Briselē beigušās sarunas par imigrācijas krīzes risināšanu. Lai mazinātu milzu bēgļu pieplūdumu Eiropā, Eiropas Savienība Turcijai piešķirs trīs miljardus eiro.

Latvijai tas izmaksās vairāk nekā četrus miljonus eiro. Tāpat Briselē nolemts atsākt sarunas par Turcijas iespējamo pievienošanos Eiropas Savienībai. Turcijas premjerministrs Ahmets Davutoglu šo nodēvējis par “vēsturisku dienu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Turcija ir gatava darīt visu, lai risinātu ne tikai bēgļu krīzi, bet iesaistīties visās problēmās, kas skar Eiropas Savienību. Mēs vēlamies būt daļa Eiropas ģimenes,” saka Turcijas premjers.

Tāpat Turcija vēlas, lai tiktu ieviests arī bezvīzu režīms. Eiropas Padomes prezidents Donalds Tusks paziņojis, ka vīzu nosacījumi Turcijas pilsoņiem, kuri apmeklē Eiropas Savienības Šengenas zonu, tiks padarīti vieglāki, sākot ar nākamā gada oktobri.

2 komentāri

TOP komentāri

 • andris
  0

  andris

  UN par katriem 100 eiro ir jāaizsūta uz vinpasauli viens nelegālis. To biš noziedznieks! Ja viņi māk rēķināt, tad šis biznes ir daudz rentablāks par naftas kontrabandu!

  01.12.2015 02:51

 • vills
  0

  vills

  atbalsts teroristiem!Sūdi būs..

  30.11.2015 15:01

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas