Lai apslāpētu nemierus Fērgusonā, turp sūtīs divus tūkstošus karavīru

0 komentāri

ASV pilsētā Fērgusonā turpinās nemieri pēc tam, kad tiesa nolēma nesodīt policistu, kurš augustā nošāva melnādainu pusaudzi. Lai ierobežotu protestētājus, kas kļuvuši vardarbīgi un sākuši dedzināt automašīnas un ēkas, turp nosūtīs vairāk nekā divus tūkstošus karavīru.

Jaunākā informācija liecina, ka desmitiem protestētāju šorīt agri no rīta centušies apgāzt policijas automašīnas, taču tas viņiem nav izdevies. Vēlāk automašīnas aizdedzinātas.

Demonstrācijas fērgusoniešu atbalstam šorīt notikušas arī citās ASV pilsētās – sākot no Ņujorkas līdz Čikāgai.

Misūri štata gubernators nolēmis šodien trīskāršot Nacionālās gvardes spēkus Fērgusonas rajonā līdz 2,2 tūkstošiem karavīru.

Tikmēr jaunieti nogalinājušais policists vakar sniedza pirmo interviju kopš notikušā. Intervijā viņš sacīja, ka, nonākot šādā situācijā vēlreiz, viņš rīkotos tāpat un ka tā tiešām bijusi pašaizsardzība. Savā policista karjerā viņš lietoja ieroci pirmo reizi.

Jāatgādina, ka viņš ar šāvienu nogalināja kādu 18 gadīgu, neapbruņotu jaunieti.

Lūk, foto no protestu pārņemtās Fērgusonas:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas