Kubieši svin diplomātisko attiecību atjaunošanu ar ASV

0 komentāri

Simtiem kubiešu izgājuši valsts galvaspilsētas Havanas ielās, lai nosvinētu vēsturisko pagrieziena punktu attiecībās ar ASV – ceturtdien Baraks Obama paziņoja par diplomātisko attiecību atjaunošanu abu valstu starpā.

Vašingtona iecerējusi atvieglot pret komunistisko valsti vērsto tirdzniecības embargo, kā arī atcelt ceļošanas ierobežojumus. Tas nozīmē, ka tiks atvērtas atsevišķas tirdzniecības un transporta iespējas uz Kubu, lai gan embargo joprojām būs spēkā. Tāpat tiks atcelti arī ceļošanas ierobežojumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ceturtdien abas puses spēra pirmo soli un apmainījās ar ieslodzītajiem.

Tuvāko mēnešu laikā plānots atjaunot arī ASV vēstniecību Kubā.

Paziņojums par attiecību normalizēšanu izteikts pēc vairāk nekā gadu ilgām abu pušu sarunām Kanādā un Vatikānā. Tajās iesaistījās arī pāvests Francisks.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas