Kruīza kuģa katastrofā Ķīnā vairāki simti bojāgājušie

0 komentāri

Ķīnas centrālajā daļā Jandzi upē nogrimis kruīzu kuģis ar 458 cilvēkiem, un katastrofā ir izdzīvojuši vismaz 18 cilvēki, pieci gājuši bojā, bet pārējo liktenis nav zināms.

Glābēji uzskata, ka daļa kuģī esošo cilvēku ir dzīvi, un viņiem pagaidām ir pietiekami daudz skābekļa. Tomēr glābšanas darbus kavē spēcīgais vējš un lietus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kuģis pirmdienas vakarā devās no Ķīnas austrumu pilsētas Nandzjiņas 11 dienu braucienā uz Čuncjinu valsts dienvidrietumos, kad tas nogrima upes Dzjaņli posmā Hubejas provincē.

Izglābto vidū ir kuģa kapteinis un galvenais mehāniķis, kas abi teikuši, ka kuģis nonācis ciklona ietekmē.

Uz kuģa nogrimšanas brīdī atradās 458 cilvēki, no kuriem 406 bija pasažieri no Ķīnas – lielākoties 50-80 gadus veci cilvēki -, pieci ceļojumu aģentūras darbinieki un 47 apkalpes locekļi.

76,5 metrus garais kuģis, kas var pārvadāt 534 cilvēkus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas