Krimas kultūras ministre: Krima grib rīkot Jauno vilni, bet vēl nav gatava šāda mēroga pasākumam

0 komentāri

Krima ļoti vēlas rīkot konkursu Jaunais vilnis, tomēr pussala vēl nav gatava šāda mēroga pasākuma uzņemšanai, izteikusies Krimas ”republikas” kultūras ministre Arina Novoseļska.

Tikmēr Krimas vadība ir saņēmusi konkursa Jaunais vilnis rīkotāju provizorisku piekrišanu konkursa rīkošanai Krimā. Spekulācijas par Jaunā viļņa norises vietu virmo mēnešiem.

Starptautiskā jauno izpildītāju konkursa Jaunais vilnis vadība ir paziņojusi, ka lēmumu par konkursa norises jauno vietu pieņems līdz gada beigām. Patlaban sarakstā esot piecas kandidatūras – Kazaņa, Baku, Krima, Soči un Kaļiņingrada. Producents Igors Krutojs ir noliedzis vairāku mediju ziņoto, ka konkurss Jaunais vilnis, kas līdz šim notika Jūrmalā, turpmāk tiks rīkots Sanktpēterburgā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas