Krievijas žurnālists: Separātisti apšauj savus kareivjus, lai viņiem nebūtu jāizmaksā solītā alga

4 komentāri

Kāds Krievijas žurnālists atklājis šausminošus faktus par kaujām Ukrainas austrumos. Viņš pauž, ka teroristiskā organizācija Doņeckas tautas republika nogalinot savus kareivjus, lai viņiem nebūtu jāizmaksā solītā alga.

Par to sociālajā tīklā Facebook pavēstījis Krievijas žurnālists Timurs Oļevskis. Viņš ilgstoši mēģinājis noskaidrot, kādēļ separātistu artilērija apšauda ēkas, kurās atrodas citas Doņeckas tautas republikas vienības. Kāds Novosibirskas iedzīvotājs, kurš bija atgriezies no Donbasa, viņam skaidroja, ka tā nogalina kaujiniekus no Krievijas, kuriem negrasās maksāt solīto algu. Tāda vieta esot bijusi arī Doņeckas lidosta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Es novēroju dīvainu ainu – četros rītā Doņeckas tautas republikas artilērija apšaudīja no lidostas netālu esošo māju, kurā atradās cita Doņeckas tautas republikas grupa. Es kā žurnālists par to sagatavoju pat ziņu. Es nevarēju saprast, kādēļ tas notiek. To nevarēja pateikt arī Ukrainas puses militāristi. Viņi vien teica, ka tas notiek diezgan bieži. Pašauj pa savējiem, bet pēc tam sāk šaut pa pretinieku. Atbilde, kas tika gūta trīs mēnešus pēc šā notikuma, nāca no Novosibirskas, kurā atgriezās kāds algotnis, kur viņš karojis kā brīvprātīgais. Viņš pastāstīja, ka tādā veidā nogalinot Krievijas algotņus, kuriem negrasās maksāt solīto algu. Viņiem, iespējams, ir izveidojies parāds par trīs mēnešiem, un pirms atgriešanās mājās, pa viņiem šauj ar pašu artilēriju, ja nu kaut kādā veidā viņi tomēr ir izdzīvojuši kaujās. Viena no tādām vietām, starp citu, bija Doņeckas lidosta,” tā raksta žurnālists.

4 komentāri

TOP komentāri

 • Juris
  +1

  Juris

  Tas tak ir normāli , jo naudiņa tak ir ierobežota un nevērtīga !

  27.02.2015 10:58

 • krist
  0

  krist

  Teroristi dara ka viņi grib.

  27.02.2015 20:21

 • Viesis
  0

  Viesis

  Noziedinieki ir, un paliek noziedzinieki.

  27.02.2015 14:20

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas